CRL2512-FW-R330ELF
MFR.Part #
CRL2512-FW-R330ELF
JLCPCB Part #
C1518075
Description
-55℃~+125℃ 1W 330mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS