4614X-101-331LF
MFR.Part #
4614X-101-331LF
JLCPCB Part #
C5902833
Package
SIP-14
Description
13 14 200mW 330Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-14 Resistor Networks, Arrays ROHS