CMP2512AFX-1003ELF
MFR.Part #
CMP2512AFX-1003ELF
JLCPCB Part #
C4246796
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 100kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS