CMP0603QFX-10R0ELF
MFR.Part #
CMP0603QFX-10R0ELF
JLCPCB Part #
C5599250
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS