4304M-104-161/111L
MFR.Part #
4304M-104-161/111L
JLCPCB Part #
C1361081
Package
SIP-4-2.54mm
Description
110Ω、160Ω 250mW 4 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS