CHV2512-FX-4993ELF
MFR.Part #
CHV2512-FX-4993ELF
JLCPCB Part #
C4269586
Description
-55℃~+155℃ 1W 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS