CHP0805-FX-1210ELF
MFR.Part #
CHP0805-FX-1210ELF
JLCPCB Part #
C5597092
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS