CHP0805-FX-1201ELF
MFR.Part #
CHP0805-FX-1201ELF
JLCPCB Part #
C7107138
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS