CG0603MLD-12E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CG0603MLD-12E
JLCPCB Part #
C2655679
Package
0603
Description
0.5pF@1MHz 12V 150V 50V 0603 Varistors ROHS