3386P-1-250LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-1-250LF
JLCPCB Part #
C6410823
Package
Plugin
Description
1 25Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS