CFN1206AFZ-R010ELF
MFR.Part #
CFN1206AFZ-R010ELF
JLCPCB Part #
C3937364
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 1W ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS