4610H-101-271LF
MFR.Part #
4610H-101-271LF
JLCPCB Part #
C1359362
Description
10 270Ω 300mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS