CDSOD323-T18S
MFR.Part #
CDSOD323-T18S
JLCPCB Part #
C1973204
Description
-55℃~+150℃ 1 18V 1uA 20V 40V 500W@8/20us 90pF 9A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS