CGA0603MLA-22500E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CGA0603MLA-22500E
JLCPCB Part #
C3262083
Package
0603
Description
100mJ 10A 17V 22V 27.5V 50pF@1kHz 0603 Varistors ROHS