CDSOD323-T15S
MFR.Part #
CDSOD323-T15S
JLCPCB Part #
C1973199
Description
-55℃~+150℃ 1 100pF 15V 16.7V 17A@8/20us 30V 500W@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS