4306R-101-564
MFR.Part #
4306R-101-564
JLCPCB Part #
C1359930
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 5 560kΩ 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS