CDNBS08-T15
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDNBS08-T15
JLCPCB Part #
C1983919
Package
SOIC-8
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 17A@8/20us 1uA 30V 500W@8/20us 80pF Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOIC-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS