CRT0402-BY-4752GLF
MFR.Part #
CRT0402-BY-4752GLF
JLCPCB Part #
C5603188
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS