CD214L-T30CALF
MFR.Part #
CD214L-T30CALF
JLCPCB Part #
C1983851
Description
-55℃~+150℃ 30V 36.8V 3kW 48.4V 5uA 62A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS