CRT0805-BY-2000ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-2000ELF
JLCPCB Part #
C4273216
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS