CD214C-T64CALF
MFR.Part #
CD214C-T64CALF
JLCPCB Part #
C1981211
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 5uA 64V 81.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS