CD214B-T6.5CALF
MFR.Part #
CD214B-T6.5CALF
JLCPCB Part #
C3708333
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1 500uA 6.5V 600W 8.3V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS