4310M-101-561LF
MFR.Part #
4310M-101-561LF
JLCPCB Part #
C1363237
Description
10 250mW 560Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS