CD214A-T43CALF
MFR.Part #
CD214A-T43CALF
JLCPCB Part #
C1978411
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 400W 43V 5.7A 52.8V 5uA 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS