CR0603-JW-122ELF
MFR.Part #
CR0603-JW-122ELF
JLCPCB Part #
C1852219
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS