CD214A-T36CALF
MFR.Part #
CD214A-T36CALF
JLCPCB Part #
C3707953
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 36V 400W 40V 58.1V 5uA 6.9A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS