CD214A-T15ALF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CD214A-T15ALF
JLCPCB Part #
C1978784
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A 18.5V 24.4V 400W 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS