CD214B-T15ALF
MFR.Part #
CD214B-T15ALF
JLCPCB Part #
C1666017
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 15V 19.2V 24.4V 24A 5uA 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS