CAY16A-822J4LF
MFR.Part #
CAY16A-822J4LF
JLCPCB Part #
C5611057
Package
1206
Description
4 63mW 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS