6000-331K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
6000-331K-RC
JLCPCB Part #
C5532414
Package
Plugin,D=9mm
Description
330uH 780mA 850mΩ ±10% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS