CAY16A-560J4LF
MFR.Part #
CAY16A-560J4LF
JLCPCB Part #
C5963075
Package
1206
Description
4 56Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS