CAY16-200J4LF
MFR.Part #
CAY16-200J4LF
JLCPCB Part #
C1732893
Package
0603x4
Description
20Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS