CAY10-330J4LF
MFR.Part #
CAY10-330J4LF
JLCPCB Part #
C1731024
Description
33Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS