3362M-1-203
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362M-1-203
JLCPCB Part #
C6083598
Package
Plugin
Description
1 20kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors