3362S-1-203
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362S-1-203
JLCPCB Part #
C5493823
Package
Plugin
Description
1 20kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors