AV17K2220122NIR1HT
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
AV17K2220122NIR1HT
JLCPCB Part #
C3264595
Package
2220
Description
1.2kA 17V 20V 27V 7.2J 8nF@1kHz 2220 Varistors ROHS