SRR0745A-102M
MFR.Part #
SRR0745A-102M
JLCPCB Part #
C2041669
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1mH 200mA 240mA 4.1Ω AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS