9250A-822-RC
MFR.Part #
9250A-822-RC
JLCPCB Part #
C1334966
Description
1.32Ω 250mA 250mA 50@7.9MHz 50MHz 8.2uH Color Band Inductor ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS