CRM1206AFX-2200ELF
MFR.Part #
CRM1206AFX-2200ELF
JLCPCB Part #
C19947113
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS