3009P-1-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3009P-1-101
JLCPCB Part #
C5887572
Package
Plugin
Description
100Ω 15 750mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors