9250A-103-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
9250A-103-RC
JLCPCB Part #
C1331179
Package
Plugin,D4.1xL10.4mm
Description
1.62Ω 10uH 220mA 220mA 46MHz 50@7.9MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS