77F100K-TR-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
77F100K-TR-RC
JLCPCB Part #
C3350025
Package
Plugin,D4xL10.4mm
Description
10uH 40MHz 500mA 650mΩ 85@7.96MHz ±10% Plugin,D4xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS