77F180K-TR-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
77F180K-TR-RC
JLCPCB Part #
C2049871
Package
Plugin,D4xL10.4mm
Description
14MHz 18uH 430mA 60@2.52MHz 800mΩ Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS