5800-5R6-RC
MFR.Part #
5800-5R6-RC
JLCPCB Part #
C1335163
Description
2.5A 23mΩ 5.6uH 5A ±10% 插件,D7xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS