5800-560-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5800-560-RC
JLCPCB Part #
C1331802
Package
Plugin,D7xL17.8mm
Description
1.5A 150mΩ 1A 56uH ±10% 插件,D7xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS