CRT0603-BY-9311ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-9311ELF
JLCPCB Part #
C2145486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS