4816P-2-511LF
MFR.Part #
4816P-2-511LF
JLCPCB Part #
C1737203
Description
15 16 510Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS