CRT0603-BY-1101ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-1101ELF
JLCPCB Part #
C2144345
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS