4816P-2-181LF
MFR.Part #
4816P-2-181LF
JLCPCB Part #
C1736990
Description
15 16 180Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS