4816P-1-181LF
MFR.Part #
4816P-1-181LF
JLCPCB Part #
C1731319
Description
16 160mW 180Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS